Hakkımızda
10 yıllık matbaa geçmişimizi, ajans tecrübemizle harmanladık. Yaratıcılığımızın tam kalbine heyecan ve dinamizm kattık. Gerçek ile düşü bir araya getirdik. Geleneksel çalışma tekniklerimizi modern donanımlarla buluşturduk. İş ortaklarımızı doğru anladık, hedefi 12’den vuran çözümler ürettik ve elbette çok çalıştık.

Bütünü oluşturan her bir Teferruat yaratıcılığımızın ve tasarımlarımızın ruhuna işledi. Böylelikle yalnızca özgün işlere imza attık ve tüm işlerimizi titizlikle tamamladık.

Dün olduğu gibi bugün de geleneksel mecralardan dijital dünyaya uzanan geniş bir yelpazede içerik üretiyor, özgün tasarımlara imza atıyor, özel etkinlik ve organizasyonlardaki becerilerimizle iletişim stratejilerinize güç katmaya devam ediyoruz.
  • teferruat reklam ofis
Takım olarak keyifli, samimi ve disiplinli çalışmanın gücüne inanırız. Sinerjimiz öyle etkili ki rüzgarını arkamıza aldığımız bu güç üretim ve tasarımlarımıza da yansıyor. Ofis şartlarımız böyleyken bizim payımıza da sevgiyle, bilinçle ve keyifle çalışmak düşüyor. Çünkü Teferruat’ın doğası bunu gerektiriyor.
Kimlerle
Çalıştık?

Dedik ki, “Bu bir takım oyunu, öyleyse iyi anlamak, iyi anlaşmak gerek…” Biz, birlikte çalıştık, birlikte başardık! İş ortaklarımız bizlerle, biz onlarla gururluyuz.

İyi ki varsınız!

adisseo logo
ar tarım logo
barry logo
bta logo
büro seren logo
dünya eko logo
hektaş logo
kuveyt türk logo
matrax logo
msd hayvan sağlığı logo
nevbahar logo
phibro hayvan sağlığı logo
paharmaq logo
proles logo
rafinera logo
toros tarım logo
topkim logo
yapı market logo
yemekmatik logo
zoetis logo